SZKLANE MEBLE- ŚWIETNY POMYSŁ NA ARANŻACJĘ MAŁEJ KUCHNI

SZKLANE MEBLE- ŚWIETNY POMYSŁ NA ARANŻACJĘ MAŁEJ KUCHNI

Masz niewielką kuchnię, która na pierwszy rzut oka wydaje się być zagraconym pomieszczeniem?
Czy problem stanowią głównie meble?
Zamień je na bardziej funkcjonalne i mało widoczne!
O czym mowa? Oczywiście o ponadczasowym szkle.
Szkło jest idealnym rozwiązaniem dla małych mieszkań, tym bardziej dla niewielkich kuchni . Aranżując wnętrza szklanym materiałem, meblami i ozdobami wydobywasz z nich naturalne piękno, przestronność, blask, nieskazitelną czystość i optycznie powiększasz każde pomieszczenie.

Szkło nadaje się zarówno do modernistycznych aranżacji, jak i klasycznych. Dobrze harmonizuje się z innymi materiałami wykończeniowymi typu drewno, stal, czy kamień. Włączyć je można do każdego stylu nie zakłócając przy tym jego filozofii. Nieważne, czy zdecydujesz się tylko na drobne szklane elementy, czy wielkoformatowe szklane materiały aranżacyjne, bądź szklane meble, to zawsze uzyskasz niebagatelny efekt wizualny.

Szklane meble wydaja się być niewidoczne i ten fakt zapewnia gwarancję w uzyskaniu większej przestronności. Idealnym pomysłem jest zastosowanie ich w małej kuchni. Dodatkowo świetnym pomysłem będzie wykonanie szklanych wnęk na drobiazgi, lub szklanego blatu. Oświetlając tego typu rzeczy rozproszonym światłem np.ledowym uzyskuje się jeszcze większy efekt i ponadto nadaje się wnętrzu niepowtarzalności i odrobinę nowoczesności.
Kuchnia zaaranżowana w taki sposób z pewnością będzie się świetnie prezentować i zyska całkiem nowy charakter.